Popularne fantazje erotyczne – czy też je masz?

Popularne fantazje erotyczne

Parafilia jest terminem używanym przez psychiatrów i psychologów w odniesieniu do każdego nietypowego lub jakkolwiek odbiegającego od normy zainteresowania seksualnego – pegging, creampie czy cosplay to tylko kilka z popularnych fetyszy erotycznych. Sex telefon erotyczny kobiet, które zostały uznane za parafiliczne, znacznie wzrosła w ciągu kilku ostatnich lat. Do tego stopnia, iż w dniu dzisiejszym istnieją listy setek fetyszowatych rzeczy i zachowań, które są uznawane za pobudzające do działania.

Jak się jednak okazuje, erotyczne fantazje uznawane przez społeczeństwo za dziwne, wcale nie są tak rzadkie, jak by się wydawało na pierwszy rzut oka.

Oto przykłady trzech fantazji seksualnych, które do teraz uważane są za parafiliczne, choć biorąc pod uwagę ilość zwolenników – do rzadkich nie należą.

Po pierwsze, BDSM (co oznacza niewolę, dominację, uległość, sadyzm i masochizm) jest czymś, o czym ludzie wydają się fantazjować od zawsze, chociaż niektóre aspekty BDSM wydają się być nieco bardziej popularne niż inne.

Zainteresował mnie ten temat, więc przejrzałam dane statystyczne. Okazało się, iż 93% kobiet i 81% mężczyzn marzyło o byciu zdominowanym seksualnie; na pytanie natomiast, czy chcieliby zdominować kogoś w łóżku 85 % mężczyzn i 76 % kobiet odpowiedziało, że właśnie ta myśl sprawia, iż czują mrowienie w kolanach.

Fantazje dotyczące mieszania przyjemności z bólem były równie powszechne – 56% mężczyzn i 60% kobiet zgłaszało fantazje na temat sadyzmu (takie jak klapsy lub biczowanie partnera podczas seksu), a 79% kobiet i 49% mężczyzn zgłaszało fantazje o masochizmie (takie jak poniżanie lub zniewolenie).

Jak widać, BDSM, a zwłaszcza dominacja – uległość i niewola – jest dość powszechną fantazją, która ma na celu wzbudzić seksualne podniecenie.

Uprawianie seksu w miejscu publicznym to kolejna fantazja, pod którą podpisują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Według badań aż 81% mężczyzn i 84% kobiet przemknęła przez myśl fantazyjka o seksie w miejscu publicznym.

Tą chrapkę na „publiczny spektakl” wielu nazywa ekshibicjonizmem, różni się on jednak od ściśle klinicznej definicji ekshibicjonizmu, który polega na wykorzystywaniu nagości lub aktywności seksualnej do obrażania lub nękania innych.

To z kolei jest znacznie mniej powszechne (około 7% kobiet i 13% mężczyzn zgłosiło marzenia o demonstracji nagości bez zgody drugiej strony). Zamiast tego, powszechne jest pragnienie występu przed chętną publicznością.

Jeszcze jedną fantazją, która jest dość popularna, szczególnie wśród mężczyzn, jest voyeuryzm lub akt podglądania nieświadomej osoby podczas rozbierania się lub uprawiania seksu. Wyniki badań statystycznych wykazały, że 72% mężczyzn i 48% kobiet wcześniej fantazjowało na ten temat.

Podsumowując, psycholodzy oraz specjaliści w zakresie zdrowia psychicznego powinni zachować ostrożność klasyfikując fantazje seksualne. Jak widać z podanych statystyk, niektóre fantazje, uważane za parafiliczne, reprezentują bardzo popularne wśród aktywnych seksualnie, pragnienia seksualne.

Podkreślam jednak, że są to pragnienia. Nie oznacza to więc, że każde pragnienie osoba pragnie urzeczywistniać. Niektórym te sprośne myśli przemknęły przez myśl raz, inni natomiast marzą o tym non-stop. Ważne jest też rozróżnienie tego, czym jest fantazja i rozmowy o niej, a czym podżeganie do działania.

W przypadku podglądania – często nie wychodzi to poza ramki naszej wyobraźni. W realu mało jest chętnych na to, ludzie wolą podglądać wirtualnie niż na żywo. Dobrym rozwiązaniem dla fantazjującym o podglądaniu są sex kamerki.

Nie tylko masz frajdę z podglądania, ale też możesz czuć się bezpiecznie – nikt Cię nie przyłapie. Tu nikt nie ma problemu z tym, że kręci Cię podglądanie lasek czy facetów 😉

Każdy z nas ma prawo do fantazji erotycznych i nie powinniśmy się ich wstydzić. Musimy jedynie pamiętać o tym, że nieważne na jaką czynność mamy ochotę, musimy najpierw się upewnić, że nasz partner nie ma z tym problemu i się na nią zgadza.


Najczęstsze fantazje erotyczne kobiet

W erze post-50-twarzy-Greya jesteśmy coraz bardziej zachęcani do odkrywania naszych marzeń erotycznych. Normy seksualne ulegają zmianie, przestajemy uważać seks za temat tabu i czujemy się coraz pewniejsi rozmawiając o swoich potrzebach seksualnych. Niezależnie od tego, czy kręci nas biseksualizm czy przebieranki, fantazje są czymś, o czym warto rozmawiać. Skąd jednak wiedzieć, o czym marzą kobiety? Jak spytać ją o to, jakie fantazje seksualne najbardziej je podniecają?


Myśl o seksie z nieznajomym często podnieca kobiety

To właśnie anonimowość przyciąga tak wielu ludzi. Gorące są myśli o tym, że kogoś cholernie by pociągało wyłącznie Twoje ciało i aparycja, bo przecież nic o Tobie ponad to by nie wiedział.

A po wszystkim można by było po prostu założyć ubranie i pójść do domu. Dobrym miejscem na wypróbowanie tego są portale randkowe, na których z łatwością się umówisz na randkę (jak np. erodate.pl). Bułka z masłem.
Seks w miejscach publicznych – fantazje erotyczne wielu kobiet

Dreszczyk emocji towarzyszący seksu w miejscu publicznych od dawna sprawia, iż ten rodzaj uprawiania miłości jest popularną fantazją. Powszechnym wyborem są ciemne zaułki, publiczne łazienki i kina.

Strach przed przyłapaniem i idący z tym przypływ adrenaliny jest jednym z najczęstszych powodów chęci wypróbowania tego rodzaju seksu. Uwaga! Uprawianie seksu na świeżym powietrzu może być ryzykownym przedsięwzięciem zarówno dla Twojego rejestru karnego, jak i dla dobrego samopoczucia przechodniów, więc lepiej wybieraj nieco bardziej odległe miejsca.


Gdy fantazjujemy o niewierności

Możesz być całkowicie szczęśliwy ze swoim partnerem i nadal znaleźć coś ekscytującego w myśli o zdradzeniu go. Być może jest to strach przed przyłapaniem, świeżość nowego związku seksualnego lub coś zupełnie innego. Podobnie jak w przypadku wielu fantazji, należy pamiętać, że chęć wyobrażenia sobie tego rodzaju seksu niekoniecznie oznacza, że ​​chcesz go uprawiać. Jednak jeśli chcesz tego spróbować, być może swingerska impreza jest czymś, co warto wypróbować?


Dominacja i tematy sado maso

Pięćdziesiąt twarzy Greya znormalizowało tę fantazję bardziej, niż kiedykolwiek. Jedno badanie wykazało, że 65 procent kobiet pragnie być zdominowanych. Można tu rozegrać szeroki wachlarz scenariuszy: od czegoś bardziej subtelnego, jak na przykład partner przytrzymujący Cię za nadgarstki podczas pocałunku, aż po ekstremalne BDSM obejmujące ból, upokorzenie lub cokolwiek innego, czego pragnie Twoje gorące, perwersyjne serduszko, a jeśli dodamy do tego creampie?… Marzenie…


Gorące fantazje erotyczne i seks grupowy

Trójkątym, czworokąty i n-kąty nadają nowatorski charakter seksowi, co może wyjaśniać, dlaczego 57 procent kobiet marzy o tych ambitnych schadzkach. Jednak seks grupowy może być lepszy w fantazjach niż w rzeczywistości – na przykład w fantazjach nikt nigdy nie musi czuć się wykluczony lub zdezorientowany co do tego, co powinni robić – jednak jeśli fantazje o seksie grupowym wzbudzają Twoje zainteresowanie, być może warto je przenieść do świata realnego i dać mu szansę? Spróbuj umówić się na sex randkę z więcej niż jedną osobą jednocześnie i zobacz, jak Wam pójdzie 😉


Gdy w marzeniach uprawiamy seks z kobietą

Co ciekawe, ta fantazja jest powszechna nawet dla kobiet, które identyfikują się jako heteroseksualne. Dla części z kobiet oznacza to, iż rzeczywiście czują pociąg do kobiet, a być może utożsamiają się jako lesbijki, dla innych natomiast jest to mniej związane z zainteresowaniem kobietami, a bardziej z tym, iż jest to coś (w dalszym ciągu i niesprawiedliwie) sprośnego i zakazanego.


Najpopularniejsze tematy tabu – czyli mniej standardowe fantazje erotyczne

Wspaniałą rzeczą w fantazjach jest to, że nie muszą zazębiać się z Twoją prawdziwą etyką i przekonaniami. „Tatuś” stał się w ostatnich latach popularnym wyróżnieniem, a pornografia „przyrodnia siostra” i „macocha” i „milf” zwykle znajduje się na szczycie list przebojów w serwisach tubowych, co sugeruje, że dynamika tabu cieszy się dużym zainteresowaniem. Te archetypy i nierównowaga mocy mogą nadawać się do gorących fantazji. Mając na myśli sex, telefon Polkek coraz rzadziej myślą jedynie o zadowoleniu swoich partnerów i coraz częściej uprawiają seks dla własnej przyjemności.

Bez względu na to, co lubisz w świecie fantazji, pamiętaj, że Twoje prywatne myśli nie muszą Cię określać i w porządku jest fantazjować o czymś, z czym nie utożsamiasz się tak do końca w prawdziwym świecie. Bez względu na to, czy sytuacje, które widzisz, są oswojone czy dzikie, „standardowe” czy tabu, wyobraźnia seksualna może być głęboką studnią radości i podniecenia.


Najpopularniejsze fantazje erotyczne mężczyzn

Nie możemy całkowicie wierzyć w to, jak facetów rysuje nam popkultura. Mężczyźni nie są napalonymi zboczeńcami, gotowymi zaciągnąć Cię do łóżka o każdej porze. Mężczyzn też powinno się uwodzić, a ich fantazje seksualne wcale nie są czymś sprośnym. Choć bycie całkowicie otwartym i przejrzystym na temat tego, czego pragniesz w łóżku, jest dobre, często trudniejsze niż myślisz jest otwieranie się ze swoim partnerem na to, ażeby badań nowe terytorium.

Mężczyźni fantazjują o delikatnym i waniliowym seksie

Seks jest super, chyba każdy się z tym zgodzi. Jednak jeszcze fajniejszy jest intymny związek z partnerem, które kochasz naprawdę. I choć określenie “uprawiać miłość” rzadko jest inicjowane przez mężczyzn, są oni bardziej skłonni do wspominania o tym, gdy ich partnerka użyje takiego określenia. Mężczyźni lubią bardziej powolny i waniliowy seks, gdyż pozwala im na bardziej intymny, wolniejszy stosunek, który tym samy staje się bardziej namiętny.


Wśród fantazji seksualnych są te o inicjowaniu seksu przez kobiety

Jedną z najczęstszych skarg padających z ust mężczyzn z gabinecie terapeuty jest to, iż czują się jakby zawsze to oni musieli być inicjatorami seksu ze swoimi partnerkami.

Mężczyźni lubią być uwiedzeni, lubią czuć się pożądani i atrakcyjni. Inicjując seks wyślij wiadomość do swojego partnera mówiąc mu, że go pragniesz i zobacz jak jego pewność siebie dosłownie rośnie w oczach. Nie wiesz, od czego zacząć? Po prostu zapytaj! Zapytaj go jakby chciał, ażebyś inicjowała seks. A jeśli inicjujesz seks na swój własny sposób (na przykład robiąc mu szybki masaż pleców), powiedz mu, do czego zmierzasz i co dokładnie planujesz z nim zrobić.


Fantazje erotyczne mężczyzn o seksie w różnych pozycjach

Jeśli jesteście parą, która parę razy w tygodniu uprawia seks w pozycji misjonarza, Twój partner prawdopodobnie od czasu do czasu pragnie czegoś innego. W końcu jednym z powodów, dlaczego seks w hotelach wydaje się być tak atrakcyjnym pomysłem, jest to, iż ludzie pragną nowości. Nikt nie sugeruje, aby wychodzić ze swojej strefy komfortu tylko po to, aby zadowolić swojego faceta. Ale hej, jeśli na myśl o seksie od tyłu, na blacie kuchennym sprawia, iż robi Ci się gorąco to…cóż…


Jedno z pragnień seksualnych facetów to to, żebyś czuła się pewnie

Otwartość na to, co lubisz, nawet jeśli martwisz się tym, co ktoś może pomyśleć, jest najlepszym sposobem na pogłębienie między Wami intymności. Nie wstydź się, że może pomyśleć, że to „dziwne”, że potrzebujesz wibratora, aby dojść. Kobiety często boją się być niegrzecznymi w związku, ponieważ nie chcą zniszczyć żadnego wizerunku dobrej dziewczyny, albo jeszcze gorzej – boją się tego, iż pomyślisz, że są “dziwne”. Jednak prawda jest taka, iż mężczyźni uwielbiają te nasze dziwne strony, których nie ukazujemy na codzień.


Najbardziej zboczone fantazje seksualne naszych użytkowników

W nadziei na odkrycie tajemnic seksownych i prywatnych światów innych ludzi, poprosiliśmy ludzi o różnych zainteresowaniach i poglądach o opisanie w szczegółach swoich fantazji seksualnych.

Okazało się, że większość z nich miała dużo wspólnego z BDSM. Na wypadek, gdybyś nie wiedział, BDSM obejmuje czynności seksualne i nieseksualne, które wchodzą w zakres niewoli i dyscypliny (B&D), dominacji i uległości (D&S) oraz sadyzmu i masochizmu (S&M). Choć myśleliśmy, że seks w miejscu publiczny będzie “najostrzejszą” fantazją seksualną naszych czytelników, to otrzymaliśmy listy z opisami seksu różnego rodzaju – były to też mocno zboczone rzeczy i sex fantazje, których nie odważyliśmy się czytać w autobusie!

Przedstawiamy Wam więc najdziwniejsze fantazje erotyczne użytkowników portalu wczasiepracy.pl.
Ludzka toaleta – coś, czego nie chcesz robić w miejscu publicznym

Chcę być uwiązana w domu bardzo dominującego mężczyzny podczas imprezy i być używana jako jedyna toaleta. Każdy mężczyzna, który chce, może mnie wykorzystać, by ulżyć sobie, czy to seksualnie, czy też wysikać się na mnie albo wysrać. Chcę, aby przez cały weekend używano mnie jako toalety przez tak wiele mężczyzn, jak to tylko możliwe.


Mistrz zabawek erotycznych

Mam tę fantazję, w której jestem głównie mistrzem zabawek erotycznych mojej partnerki, a ona jest moją zabawką, na której używam i testuję nowe wibratory ze zdalnym sterowaniem, ażeby zmusić ją to przebrnięcia w ten sposób przez cały dzień. Podczas rozmowy z szefem, w pociągu, kiedy próbuje iść na zakupy, kiedykolwiek. To dla niej równe części upokarzające i seksowne, ponieważ nie może przestać dochodzić. Jest zdana całkowicie na moją łaskę.
Smycz czekająca na swój debiut

Mam skórzaną smycz i obrożę. Trzymam w szufladzie. Chcę, żeby facet ją założył podczas minetki. Potem chcę go przypiąć do kaloryfera i walić mu konia, a jak dojdzie na mnie, ma mi zlizać wszystko z klatki piersiowej.

Superbohater i czarny charakter

Chcę odgrywać ważną rolę, w której pełnię rolę BDSM, w której jestem superbohaterem, a moja nemezis przechwytuje mnie i torturuje. Chodzi mi o klapsy, kapanie wosku, błaganie o tortury. I dużo seksu po sesji przepełnionej frustracją.

Łaskotki-tortury

Chcę być przywiązana do łóżka, ażebym nie mogła się ruszać i mieć zasłonięte oczy. Chcę być bezlitośnie łaskotana, aż będę błagać o litość. Chcę, żeby moja cipka była łaskotana piórkami, aż będę o włos od orgazmu, aż będę się wić i błagać o to, ażeby pozwolono mi dojść. Kiedy dojdę, chcę, aby moja wrażliwa łechtaczka była torturowana jeszcze bardziej, aż będę krzyczeć, żeby przestał.


Trójkąt seksualny, który odmieni nasze życie seksualne

Mam wielką fantazję, że jestem związany i mam dziewczynę siedzącą na mojej twarzy i zmuszającą mnie do lizania jej tyłka. Po tym, jak ona dojdzie, na mojej twarzy usiądzie facet ze swoim włochatym dupskiem i będę go lizał, aż ten dojdzie na mojej twarzy, po czym będą się pieprzyć nawzajem analnie, aż obydwoje dojdą (dziewczyna będzie miała przypinanego kutasa) i zmuszą mnie do tego, ażebym na to patrzył podczas gdy będę miał wibrator głęboko w mojej dupie.


Niekończące się wibracje

Chcę, żeby ktoś przywiązał mnie do łóżka, rozłożył i drażnił mnie wibratorem, dopóki nie będę błagać, nie wiem, czy o to, ażeby drażnił mnie bardziej, czy przestał. Chcę, żeby mnie zmusił dochodzić raz za razem, aż się rozpłaczę. Chcę, żeby po wszystkim wziął mnie na kolana, przytulił i głaskał mówiąc, że jestem dobrym pieskiem.


Uległa feministka

Chciałabym być zdominowana i zniewolona przez mężczyznę, który poniżając mnie udowodni mi, jak wysoki jest jego poziom testosteronu, czyniąc mnie tą biedną, niewinną, naiwną dziewczynką, z której może korzystać i dominować nad nią.

Zrobiłbym albo to, co mi mówi, nazywałabym go mistrzem, poddałabym się wszystkim jego żądaniom, albo też bym się mu sprzeciwiała, byłabym dla niego szorstka i nie chciałabym niczego robić, dopóki nie zerwałby ze mnie ubrań i nie zaczął dominować siłą, przypinałby, wiązałby mnie. Proszę jednak pamiętać, iż jestem feministką i zniewolenie dotyczy wyłącznie sypialni. Nie akceptuję również tego, żeby ktoś się pisał na tego typu rzeczy bez obustronnej zgody.