sex fotki twoj przewodnik po swiecie erotycznych zdjec

  • by
Uśmiechnij się robiąc seksowne zdjęcie Nic tak nie upiększa nagiego selfie, jak szczery uśmiech osoby pozującej. Choć niekiedy przeglądając czasopisma czy artykuły widzimy modelki z poważnym wyrazem twarzy, to moją radą jest to, żebyście się uśmiechali na swoich zdjęciach (tych erotycznych też). Nie musi to być najszerszy uśmiech z możliwych, jednak musisz zrozumieć, że nic tak Cię nie upiększy jak delikatny uśmiech na zdjęciu. Przez to Twoja twarz będzie bardziej promienna, a każdy odbiorca i każdy przeglądający zdjęcie stwierdzi, że wydajesz się być miłą i sympatyczną osobą.

Sexting z partnerem może być ekscytujący. Czasami może być źródłem stresu. Jak na przykład masz być pewien, że tylko adresat zobaczy seksowne zdjęcia? Co jeśli otrzymasz od kogoś nagie zdjęcie, ale nie masz ochoty odwzajemniać przysługi? Jak dokładnie wypada zareagować na zmysłowe zdjęcie swojej sympatii? 

Sytuacja 1: Twój partner prosi Cię o zdjęcia erotyczne

Po pierwsze: to od Ciebie zależy, czy rozbierzesz się przed kamerką swojego telefonu, czy nie. Jeśli na przykład wolisz subtelniejsze zdjęcia, zawsze możesz pozostać w bieliźnie, czy w koszulce. Po drugie, pamiętaj, że wysłanie nagiego zdjęcia zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Pytanie, które należy sobie zadać, to czy jesteś pewna, że osoba do której wysyłasz swoje nagie zdjęcie nie pokaże tej seks fotki jeszcze paru osobom lub opublikuje je próbując zemścić się na Tobie, gdy Wasz związek się zakończy? 

Żeby Wasz sexting był przynajmniej ciut bezpieczniejszy, ustaw na telefonie hasło (i nie – 1111 nie jest odpowiednich hasłem) i poproś swojego partnera o to samo. Przycinanie zdjęcia tak, żeby Twoje twarz nie była widoczna też jest dobrym rozwiązaniem. Zawsze możesz zaproponować mu sex telefon, w którym pokażesz mu swoja seksowna kobiecość.

Twój partner prosi Cię o zdjęcia erotyczne

Sytuacja 2: Chcesz wysłać do kogoś seksowne zdjęcia

Czy czujesz się wystarczająco komfortowo z kimś, aby przenieść Waszą SMS-ową znajomość na wyższy poziom? Czy wysłanie swoich zdjęć lub seks rozmowa przez telefon nie jest dla Ciebie problemem? Super! Upewnij się tylko, że dana osoba nie będzie miała nic przeciwko, ponieważ nie każda osoba tak samo szybko chce przechodzić do następnego etapu. 

Zasada numer jeden: zawsze pytaj przed wysyłaniem seksownego zdjęcia. Jeśli dana osoba odpowie z entuzjazmem, że chce zobaczyć Twoje zdjęcie, to dla Ciebie zielone światło. Z drugiej strony takie seksowne pytanie o zgodę może być swojego rodzaju grą wstępną, co nie? Jeśli natomiast osoba odpowie niepewnie lub nie wyczujesz w tonie wiadomości entuzjazmu, zaczekaj z wysyłaniem fot w negliżu. 

Chcesz wysłać do kogoś seksowne zdjęcia

Sytuacja 3: Chcesz, aby to Twój partner wysłał Ci erotyczne zdjęcia poprzedzając to przez sex telefon

Gdy poprosisz o zdjęcie, obowiązują te same zasady: upewnij się, że Twój partner ochoczo się zgodzi, przed wymianą gorących fot. Jak to zrobić? Najlepiej jest pójść prostą drogą i oznajmić, że chcesz zobaczyć nagie zdjęcia Twojego partnera. 

Najważniejsze jest to, żeby nie wywierać na partnerze presji i nie przejmować się za bardzo tym, że nie zgodzi się na wysłanie seksownego zdjęcia. Pamiętaj też, żeby do wysyłania zdjęć korzystać z bezpiecznych aplikacji – nikt nie chce przecież, żeby seria jego seksownych zdjęć trafiła do internetu, co nie?

Jak zrobić seksowne selfie?

Ok, przyznawać się – ile z Was ma na telefonie serię zdjęć, na których jesteście w samej bieliźnie lub wyuzdanych pozach? Selfie w bieliźnie (a nawet selfie nago!) stało się całkowicie normalną częścią komunikowania się w dobie internetu, a każdy z nas przynajmniej raz wysyłał lub otrzymywał podniecajace zdjecia. 

Statystycznie ponad 40% singli robi i wysyła innym swoje erotyczne zdjęcia. Jeśli jednak jesteś nowicjuszem w sztuce robienia sobie seksownych fot, to czasami nawet nie wiesz od czego zaczynać. Bez obaw – trochę treningu wystarczy, ażeby stać się mistrzynią seksownych zdjęć!

Jak zrobić seksowne selfie

Strzelając nagie selfie pewność siebie jest kluczowa

Pewność siebie jest najważniejszym “dodatkiem” każdego, kto ma zamiar strzelić sobie seksowne selfie. Mamy dla Ciebie dobre ćwiczenie na początek – stań przed lustrem i znajdź część ciała, którą podziwiasz i która Ci się podoba. 

Ludzie nie często stają przed lustrem przyglądając się sobie uważnie, a takie ćwiczenie może naprawdę pomóc docenić Ci Twoje ciało. Gdy już tak stoisz przed lustrem, poćwicz pozowanie, ażeby sprawdzić jak wygląda Twoje ciało w jednej czy drugiej pozycji i wybierz tę, która sprawi, że będziesz czuć się najseksowniej. 

Strzelając nagie selfie pewność siebie jest kluczowa

Odpowiednia sceneria może zdziałać cuda

Nie ma nic zabawniejszego (albo bardziej obciachowego) niż seksowne selfie ze stertą brudnych ciuchów w tle. Istnieje kilka zasad, jeśli chodzi o tworzenie idealnego tła do zdjęcia. Przykład? 

Wanna w tle nie jest zła, ale toaleta już tak. Kieliszek wina może dodać zdjęciom uroku, ale torba na pieluchy czy dziecięce zabawki nie bardzo. I (będąc obrońcą zwierząt muszę to powiedzieć) zostawcie w spokoju swoje zwierzęta domowe. Seksowne zdjęcia i zwierzęta nie idą w parze dlatego jeżeli nie jesteś gotowa to przeprowadź z nim grę wstępną i zadzwoń do niego z seks telefonem. 

Odpowiednia sceneria może zdziałać cuda

Dobre oświetlenie jest najlepszym przyjacielem zdjęć

Choć wydaje się to być sprzeczne z Twoją intuicją, ale uwierz mi – seksowne selfie trzeba robić w ciągu dnia. Sztuczne światło nikomu nie dodaje uroku, a najlepiej będziesz wyglądać w momencie, gdy promienie słońca będą muskać Twoje ciało. 

Dobre oświetlenie jest najlepszym przyjacielem zdjęć

Znaj swoje dobre “kąty” i pozy do zdjęć

Pomyśl tylko o królowej selfie – Kim Kardashian. Ona wie, jakie pozy wybrać, żeby na zdjęciach wyjść idealnie. Ok, być może część z Was pomyśli, że to przesada, ale zakup statywu z pilotem na bluetooth to świetna inwestycja jeżeli szukasz sposobu na przeniesienie erotycznych fotek na zupełnie nowy poziom. Ogólnie rzecz biorąc, to zdjęcia robione z wysoka sprawiają, że wyglądamy lepiej – wydajemy się być szczuplejsi i wyżsi.

Przećwicz przed lustrem odpowiednie pozy. Warto przetestować jak wyglądają niektóre pozy – w innym przypadku możesz mieć trudność ze strzeleniem naprawdę seksownych zdjęć!

Znaj swoje dobre “kąty” i pozy do zdjęć

Podkreśl swoje ulubione cechy

Pamiętaj, żeby podkreślać na zdjęciu to, co w sobie lubisz najbardziej. Uwielbiasz swoje piersi? Super! Załóż piękny koronkowy stanik i pokaż całemu światu jak pięknym dekoltem możesz się pochwalić. 

Innym, bardzo dobrym sposobem na strzelenie ładnej fotki piersi jest robienie sobie selfie podpierając się na łokciach – pamiętaj o tym, żeby wygiąć odpowiednio kręgosłup, odrzucić ramiona i wyprostować szyję. To sprawi, że wypadniesz na zdjęciu jeszcze lepiej. 

Podkreśl swoje ulubione cechy

Jeśli chcesz zrobić dobre selfie – nie przesadzaj z krytyką

Nie przesadzaj z samokrytyką – każdy z nas jest piękny, a dodatkowa fałdka na brzuszku może być nawet urocza! Hej! Na renesansowych obrazach wszyscy mieli brzuszki! Ogólnie rzecz biorąc, to chyba każda dorosła osoba zdaje sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy idealni, a tak naprawdę to niedoskonałości tej osoby mogą być jej najbardziej uroczą częścią. Jeśli więc zamierzasz spotkać się na żywo z osobą, do której wysyłasz swoje nagie fotki, to nie przesadzaj z obróbką i nie wstydź się siebie – nie masz czego. 

Jeśli chcesz zrobić dobre selfie – nie przesadzaj z krytyką

Uśmiechnij się robiąc seksowne zdjęcie

Nic tak nie upiększa nagiego selfie, jak szczery uśmiech osoby pozującej. Choć niekiedy przeglądając czasopisma czy artykuły widzimy modelki z poważnym wyrazem twarzy, to moją radą jest to, żebyście się uśmiechali na swoich zdjęciach (tych erotycznych też). 

Nie musi to być najszerszy uśmiech z możliwych, jednak musisz zrozumieć, że nic tak Cię nie upiększy jak delikatny uśmiech na zdjęciu. Przez to Twoja twarz będzie bardziej promienna, a każdy odbiorca i każdy przeglądający zdjęcie stwierdzi, że wydajesz się być miłą i sympatyczną osobą.