Związki na odległość czy mają sens

  • by
Związki na odległość – czy mają sens

Droga Redakcjo, 

Spotykam się ze swoim obecnym partnerem od ponad roku, jednak w związku ze zmianą jego miejsca pracy, obecnie jesteśmy w związku na odległość. W związku cenię sobie przede wszystkim fizyczność i bliską obecność partnera, w więc związek na odległość jesz czymś, co nie jest dla mnie łatwym przeżyciem. 

Czy macie jakieś porady dla wszystkich tych będących w związkach na odległość? Co mamy robić, ażeby związek był w dalszym ciągu tak samo pikantny i seksowny? I czy miłość na odległość ma sens?

Marta

Czy macie jakieś porady

Droga Marto,

Cieszę się, że udaje Wam się utrzymać związek na odległość! Niektórzy nie są w stanie poradzić sobie z mieszkaniem w innej dzielnicy, a co dopiero w innych miastach, czy nawet państwach. Super, że zdajesz sobie sprawę z tego, co jest dla Ciebie z związku naprawdę ważne (mam na myśli dotyk) i wiesz, że musicie sobie z tym jakoś zaradzić w chwili gdy nie jesteście w stanie być jeden obok drugiego.

Dla wszystkich tych, którzy próbują uporać się z trudami związków na odległość i utrzymaniem intymności w nich na wysokim poziomie – mamy parę wskazówek i porad.

W relacji na odległość nie zapomnij o seksie

W relacji na odległość nie zapomnij o seks telefonie

Związki długodystansowe mogą być naprawdę trudne i nie tylko ze względu na odległość między Wami. Kolidujące harmonogramy i napięte grafiki to coś, co może być największym wrogiem naszego związku. Jeśli chcecie wytrwać w Waszym związku, musicie się upewnić, że planujecie daty Waszego seksu przez telefon/kamerkę/wiadomości tekstowe. Seks na Skype’ie, sexting i seks podczas rozmowy telefonicznej są dobrym rozwiązaniem Waszym problemów w momencie, gdy nie macie jak się umówić na prawdziwe ruchanko

Przypomnij sobie swoją młodość

Przypomnij sobie swoją młodość

Pamiętasz jak w gimnazjum pisałaś listy miłosne dla swojej sympatii? To było urocze, słodkie i sprawiało, że czułaś motylki w brzuchu! Czego nie powtórzyć tego ze swoim obecnym partnerem?

Erotyczne wiadomości oraz sex rozmowy przez telefon z dodatkiem paru seksownych fot mogą mieć taki sam wpływ na temperaturę Twojego obecnego związku. Możesz też wysłać mu film porno, który obecnie oglądasz albo opowiadanie erotyczne, które właśnie czytasz. Wszystko to podnieci go do granic możliwości i sprawi, że będzie chciał jak najszybciej Cię zobaczyć…i przelecieć. 

Bądźcie razem będąc osobno

Bądźcie razem będąc osobno

Istnieje wiele sposobów na to, ażeby uprawiać seks razem będąc oddzielnie. Seks przez telefon, wiadomości i sexting, wysyłanie sobie gorących i seksownych fot.

W internecie można też znaleźć zabawki i gadżety erotyczne, które można używać wspólnie ze swoim partnerem – za pomocą specjalnych aplikacji Twój partner może na przykład sterować Twoim wibratorem! Żyjemy w pięknych czasach, proszę Państwa. 

A więc, Marto, mam nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie. W utrzymaniu związku na odległość należy pamiętać o paru rzeczach, a najważniejsza to zrozumienie (i nadzieja), że nie przez całe życie będziecie od siebie oddaleni o setki kilometrów i już wkrótce znów się zobaczycie